Publikohen fotot skandaloze te Angeline Jolie
Angeline Jolie
Një skandal i ri ka shpërthyer në botën e shoubizit në SHBA. Kanë filluar që të qarkullojnë në rrjet fotot e para të blera nga “Star Magazine”, nga një ish i dashur i aktores Angelina Jolie, të cilat e paraqesin atë në një formë skandaloze në vitin 1999.
Jolie është tashmë një nënë dhe një aktore klasi, ku ka prezantuar filmin e saj të ri “Salt” në tapetin e kuq. Me sa duket e kaluara e aktores ka qenë mes drogës dhe diçka e tillë po i rikthehet sërish. Në një foto ajo paraqitet me një veshje tepër trasgresive dhe duke tymosur heroinë.
Shtuar më 31/07/2010, ora 10:00
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori