Pit dhe Jolie, sherr për pije
Brad Pitt dhe Angelina Jolie
Brad Pitt dhe Angelina Jolie përsëri janë në luftë. Burimet kanë thënë për çiftin e Hollywoodit – të cilët rrisin gjashtë fëmijë së bashku – se ata nuk pjatohen rreth shijes për alkoolin.

Në fakt një njeri i thjeshtë e ka të vështirë të kuptojë pse zihen! Sipas tabloidit “National Enquirer”, Pitt ka dëshirë që të përdorë Vodka në koktejet e mbrëmjes.

Brad gjithmonë ka pasion për të bërë kokteje dhe ka disa recepta për të bërë këtë, madje krenohet për një gjë të këtillë unike”, tha burimi.

"Brad krenohet për këtë por jo edhe Angelina pasi që kjo gjë atë e bën të çmendet. Madje aq shumë sa që Angie nuk flen në dhomë të fjetjes më të por në një dhomë tjetër!”, tha ky burim.
Shtuar më 06/10/2010, ora 12:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori