Paul McCartney po martohet...sërish!
Ish pjesëtari i grupit Beatle, Paul McCartney - i cili pati një divorc të hidhur nga gruaja e tij e dytë Heather Mills - është fejuar më të dashurën e tij prej katër vitesh, Nancy Shevell.

"Nancy dhe Paul janë duke u martuar. Unazë dhe të gjitha - shumë emocionuese. Ka një pëlqim të madh midis tyre, dhe që të dy i përshtaten njëri-tjetrit" tha një burim për revistën People.

Legjenda e Beatles, 68 vjeçar, filloi të takohej me Shevell në Hamptons gjatë verës së 2007. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2011, ora 16:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori