Pamela Anderson, e penduar për të kaluarën
Pamela Anderson
Pamela Anderson ka filluar të pendohet dhe atë për gati tërë karrierën e saj. Dhe i tërë ky pendim është si pasojë e kritikave nga fëmijët e saj, të cilët tallen me fotot e saj lakuriqe në të kaluarën.

“Fëmijët e mi tallen sepse kam pozuar lakuriqe”, e ka pranuar biondja seksi.

“Kur pozon lakuriqe, nuk mendon se një ditë fëmijët tuaj do t’i shohin ato” ka shtuar ajo. Por duket se Pamela ka harruar ta përmendë edhe porno-filmin e saj privat, i cili herët a vonë do të shihet edhe nga djemtë e saj.
Shtuar më 26/09/2010, ora 16:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori