E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Nuk mund të mbijetoj pa kundërshtarë
Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, përsëri ka thumbuar rivalët e tij, duke deklaruar se ai nuk mund të mbijetojë në muzikën hip-hop pa pasur kundërshtarë.

I njohur për rivalitetin e tij me reperët kosovarë, Unikkatilin dhe Getin e Baba Stars, Noizy ka shfrytëzuar Panoramën për t’ua përkujtuar rivalëve të tij se nuk mund të jetojë pa ta.

“Po të mos kisha inatçinj në muzikë, do ndihesha tepër i mërzitur. Do hyja në paranojë, duke menduar që s’jam duke qëlluar në shenjë me muzikën time ashtu si duhet”, theksoi Noizy.
Shtuar më 06/11/2011, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori