Nora e Mc Kresha – "As ni zo" (VIDEO)
Nora dhe MC Kresha tashmë kanë bërë publik videoklipin e tyre më të ri, që është edhe bashkëpunimi i parë. Kënga quhet “As ni zo”, dhe videoklipi është realizuar nga produksioni Entermedia.

Kënga flet për atë se si Nora është e zonja e vetes, dhe nuk i duhet ndihmë, prandaj i kërkon Kreshës të mos lëshojë “As ni zo”. /indeksonline/

Shikoni videon:

Shtuar më 12/08/2011, ora 10:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori