Noizy pranon lidhjen me Gentën
Disa kohë më herët ai pranoi se ka përzier me kolege, dhe tash vjen pranimi hapur. Reperi nga Shqipëria, Noizy ka thënë se është në lidhje dashurie me këngëtaren nga Kosova, Genta Ismajli. Konfirmimi ka ardhur nga reperi në një intervistë për shtojcën Bluetooth të Gazetës Shqiptare. Ai ka folur edhe për jetën profesionale e edhe për akuzat e Bleros.
Shtuar më 04/05/2011, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori