Një vit nga vdekja e Michael Jackson-it
Michael Jackson
Në këtë ditë një vit më parë botën e tronditi lajmi nga vdekja e papritur e mbretit të pop-it Michael Jackson .

Dhe, një vit pasi Jackson la këtë botë, komentet dhe supozimet në lidhje me vdekjen e tij nuk mbaruan.

Komenti i fundit vjen nga motra më e vjetër, La Toja, se vdekja e Xhekson nuk beson se është një tragjedi por vrasje "për shkak të parave," transmeton BBC.

La Toja Xhekson pohon se ai u vra, sepse siç thotë ajo në një intervistë në një televizion amerikan, Michael kishte vlerë më shumë i vdekur se sa i gjallë. "

Michael Jackson papritmas vdiq në vitin 51-të të jetës dhe është varrosur në varrezat Forest Loun në Los Anxhelos.
Shtuar më 04/07/2010, ora 15:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori