Në dhjetor albumi sekret i Amy Winehouse
Një album sekret, plot të papritura i firmosur nga Amy Winehouse. E përditshmja britanike “The Sun”, lëshon bombën ditës me të këto të dhëna diskografike.
Pas shumë spekulimesh për më pak se 100 ditë pas vdekjes se këngëtares kjo është tashmë një informacion zyrtar. Në 5 dhjetor Amy Winehouse kthehet në shoëbiz dhe dyqanet e disqeve me një koleksion suprizë dhe me një bukuri të jashtëzakonshme.

Këto janë 12 këngët që do të jenë në album:
1. OUR DAY WILL COME
2. BETWEEN THE CHEATS
3. TEARS DRY
4. WAKE UP ALONE
5. WILL YOU STILL LOVE ME TOMORROW
6. VALERIE
7. LIKE SMOKE
8. THE GIRL FROM IPANEMA
9. HALFTIME
10. BEST FRIENDS
11. BODY & SOUL con Tony Bennett
12. A SONG FOR YOU
/albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori