Ndërron jetë "gjyshi" i Mehmetit dhe Gymyshit
Ekrem Bora
Ka ndërruar jetë në moshën 78-vjeçare artisti turk, Ekrem Bora. Ekrem Bora është i njohur për publikun shqiptar si gjyshi i Mehmetit, në filmin Gymysh. Ekrem Bora ka ndërruar jetë ditën e djeshme në orën 13:45 në Spitalin Florence Nightingale në Stamboll, shkruan Portali Albeu.com.

Ekrem Bora ishte njëri ndër artistët më të njohur turk duke luajtur në dhjetëra filma të ndryshëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2012, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori