Ndahen Soni dhe Flori? (VIDEO)
Albeu.com
Dyshja e famshme e muzikës shqiptare, Soni Malaj dhe Flori Mumajesi, sipas thashethemeve të fundit, thuhet se janë ndarë.
Siç ka përcjell Albaniac.com, burime të afërta me çiftin kanë zbuluar se ata kanë i thënë lamtumirë njëri tjetrit, megjithëse lajmi ende nuk është konfirmuar as nga Flori e as nga Soni.

Që të dy kanë pasur një karrierë mjaft të suksesshme viteve të fundit, me Sonin që ka bërë bum me një varg hitesh, si dhe me Florin të koncentruar kryesisht në produksion.

Në edicionin e fundit të festivalit të famshëm “Kënga Magjike”, ata u paraqitën me këngën e përbashkët “Fluturimi 3470”, me të cilin u renditën në pozitën e dytë, pas fitueses Aurela Gaçe.

Video e këngës “Fluturimi 3470”(Albaniac)
Shtuar më 10/05/2008, ora 00:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori