Naomi Watts në vazhdimin e Kodit
Pëlqej
Albeu.com
Do të jepet premierë më vonë se që ishte parashikuar, në mars të vitit 2009, por vazhdimi i filmit “Kodi i Da Vinçit", “Engjëj dhe djaj", do të ketë një ekip artistësh të mrekullueshëm.Tom Hanks do të jetë edhe një herë ekspert i simboleve fetare, Robert Langdon dhe në krah të tij do të jetë biondina Naomi Watts në vend të Audrey Taotou.

Ende në fakt nuk është vendosur se cili do të jetë roli i Watts në film, por sipas “New York Post”, ajo do të ketë një rol të rëndësishëm.
Shtuar më 26/11/2007, ora 20:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori