"Motherhood", filmi me i fundit i Uma Thurman
Albeu.com
Aktorja Uma Thurman ka prezantuar për publikun amerikan filmin e saj më të fundit “Motherhood”, i cili e pati premierën e tij ditën e mërkurë në qytetin e New York.
Ky film tregon jetën monotone të një nëne me dy fëmijë e cila është shtatzënë dhe i duhet të jetojë me një bashkëshort të papërgjegjshëm, ndërkohë që familja e saj banon në një shtëpi me qera. Aktorja Uma Thurman pohoi se ky ishte një rol të cilin e kishte pasur shumë për zemër.
Shtuar më 15/10/2009, ora 14:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori