Mosha shpirtërore e Madonnës
Albeu.com
Diva e muzikës pop, Madonna, ka theksuar se mosha shpirtërore e saj tani është 36-vjeçare.

Këngëtares së hitit, “Give It 2 Me”, e cila nesër i mbush 50 vjet, një prift i religjionit mistik të çifutëve, Kabbalah, i ka thënë se ajo është 14 vite më e re sesa mosha e saj e vërtetë.

Nga ai moment këngëtarja ka kërkuar nga miqtë e saj që të mos ia festojnë 50 vjetorin e lindjes dhe të mos sjellin gjësende në ceremoninë e saj të cilat shkruajnë për moshën e vërtetë të këngëtares.
Shtuar më 16/08/2008, ora 01:32
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori