Monica Belluci, per te dyten here behet nene
Albeu.com
Monica Bellucci është bërë mama për herë të dytë. Ajo ka lindur Leonie, brune dhe simpatike. Lajmin e ka bërë të ditur faqja e internetit Vanity Fair. Ishte një lindje natyrale që ka zgjatur dy orë dhe 30 minuta.
Leonie peshon 3 kilogramë e 220 gramë dhe është e gjatë 53 centimetra.

Monica Bellucci, 45-vjeçe, është e martuar prej 1999 me aktorin francez Vincent Cassel, 43-vjeç. Aktorja është mama edhe e Devas, 5 vjeçe.
Shtuar më 23/05/2010, ora 14:34
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori