Mischa Barton, në film me grupin “t.A.T.u.”
Albeu.com
Aktorja e re amerikane Mischa Barton hëpërhë është duke e xhiruar filmin e ri "Finding t.A.T.u.", në të cilin e luan rolin e një vajze lezbike të obsesionuar pas idesë që të shkojë në koncertin e grupit të njohur të dy vajzave të famshme ruse dhe të njihet me to.Aktorja e re amerikane Mischa Barton hëpërhë është duke e xhiruar filmin e ri "Finding t.A.T.u.", në të cilin e luan rolin e një vajze lezbike të obsesionuar pas idesë që të shkojë në koncertin e grupit të njohur të dy vajzave të famshme ruse dhe të njihet me to. Në koncertin e tyre, ajo dashurohet në rusen Lena dhe ngadalë futet në botën e obsesionit, varshmërisë dhe vrasjeve. Në film paraqiten edhe anëtaret e grupit "t. A.T.u.", Yulia Volkova dhe Lena Katina. Filmi shfaqet premierë vitin e ardhshëm, në festivalin e filmit në Cannes.
Shtuar më 20/10/2007, ora 22:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori