Mimoza e BB2: Mos i'u përkushtoni shumë Big Brotherit
Mimoza Krasniqi vajza e cila ka marrë pjesë në edicionin e dytë të reality shoë Big Brother Albania tregon se përse ky program ndiqet kaq shumë në Kosovë.

Sipas saj arsyeja është se spektakli është i organizuar mirë si dhe është shumë i madh në syrin e tyre, shkruan Kosova Sot.

Edhe pse bukuroshja nga Gjakova shprehet se BB është një emision që ia vlen të ndiqet, mendon se njerëzit nuk duhet t’i përkushtohen aq shumë sa të harrojnë obligimet e tyre të përditshme.
Shtuar më 02/04/2012, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori