Miley dhe Billy Ray Cyrus pajtohen
Billy Ray Cyrus është pajtuar me gruan e tij, dhe i tij gjithashtu ka rregulluar marrëdhëniet me vajzën e tij të famshme. Miley Cyprus është përfolur shumë nga shtypi, dhe së fundi është zgjedhur si shembulli më i keq për adoleshentët në vitin 2010. Por duket se Billy Ray Cyrus më në fund ka besuar fjalën e vajzës së tij.

Thuhet se Billy ishte shumë i "lënduar" dhe "i zemëruar" për sjelljen e Miley në shtyp, sidomos kur u tha që ajo ishte e dehur në daljen nga një festë në Hollivud.

Tani duket se cdo gjë ka marre fund, Billy eshte pajtuar me bashkeshorten pas nje ndarje per pese muaj dhe me vajzën, kështu që duken përsëri një familje e lumtur./albeu.com/
Shtuar më 19/03/2011, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori