Më parë karriera, pastaj dashuria
Këngëtarja Dafina Rexhepi është shumë e qartë - ai që e do atë dhe që pretendon të fillojë lidhje të dashurisë me të duhet të ketë parasysh karrierën e këngëtares dhe agjendën e ngjeshur nëpër koncerte.
Këto pohime pop ylli kosovar i bëri për emisionin Prive, ku pos faktit se ajo nuk e lë karrierën për dashurinë, bëri edhe pohime tjera interesante.

“Fyerja më e keqe që dikush mund të ma ketë bërë është se i kam flokët e këqija. Nga errësira nuk kam frikë dhe kurrë, kurrë nuk do të bëj operacion plastik. Dua të jem natyrale”, ka theksuar Dafina.
Shtuar më 01/04/2012, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori