Me 22 nëntor del albumi i Berluskonit
Këngët e Silvio Berluskoni priten të publikohen me 22 nëntor. Kryeministri i Italisë duket se nuk ka hequr dorë nga dëshira për të provuar suksesin edhe në muzikë.

Mediat e huaja dhe ato italiane e kanë konsideruar këtë fakt si shumë domethënës pasi Italia është buzë greminës së krizës financiare ndërsa kreu i qeverisë vazhdon të merret me pasionet e tij.

Titulli i albumi do të jetë “Dashuria e vërtetë”. / albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori