Mbretëresha kritikon Kate: Zgjat fustanet
Funde të gjatë apo të shkurtër, Kate Middleton ka padyshim këmbë shumë të bukura.

Ndoshta shumë të bukura për familjen mbretërore, kjo sepse Mbretëreshës Elisabeta nuk i pëlqejnë minifundet e dukeshës së Cambridge dhe në Buckingham Palace vijnë sugjerimet për bashkëshorten e Princit William ... duhet t’i zgjasë paksa fustanet.

“Mbretëresha mendon se Kate duhet të bëjë disa ndryshime në mënyrën se si sillet në publik, e me këtë nënkupton që duhet të zgjasë pak fustanet”, shkruan britanikja "Daily Mail". /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2012, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori