“Maxim” publikon renditjen e 100 femrave më sexy (VIDEO)
Revista amerikane Maxim si çdo vit ka publikuar listën e 100 femravesexy në botë. Fituesja e këtij konkursi është një fytyrë e re për publikun, top-modelja 24- vjeçe Rosie Huntington-Whiteley.

Ylli i Victoria Secrets është e mahnitur: “Një titull i bukur për një vit të suksesshëm më jep një kënaqësi të madhe”- ka thënë Rosie.

Në pozicionin e dytë është renditur moderatorja shumë pak e njohur nga Gjermania, Olivia Munn dhe vendi i tretë i takoi këngëtares Katty Perry.

Bukuroshet tjera si Scarlett Johanson u renditvendin e 14-të, Megan Fox u rendit e 17-ta, këngëtarja e muzikës pop Rihanna u renditvendin e 22-të. /albeu.com/

Shtuar më 05/05/2011, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori