Martesa e Kim dhe Kris një “fluskë sapuni”
Martesa e Kim Kardashian dhe Kris Humphries, ndër martesat më të mëdha të Hollywood-it, ka pasur probleme. Kim Kardashian si duket nuk është përshtatur me basketbollistin Kris Humphries, sepse “Daliy Mail”, thotë se ata janë nuk janë më bashkë.

Sipas “Daliy Mail”, martesa e Kim Kardashianit dhe e Kris Humphries tashmë nuk ekziston më. Një burim i gazetës thotë: “Nuk e di kur ata do ta publikojnë ndarjen apo të thonë se pse janë martuar, kur janë ndarë kaq herët. Tashmë ata po shkurorëzohen.

Ata nuk janë së bashku prej një muaji, që në momentin kur Kim po qëndron në New York dhe ajo po qëndron në një dhomë hoteli ku nuk e lejon Krisin që ta vizitojë atë.

Të tjera burime rrëfejnë se Kim nuk është e lumtur në martesë. Revista amerikane “Life & Style” thotë: “Kim është e tmerrshme në martesë”. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2011, ora 18:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori