Madonna ne nje komedi televizive
Albeu.com
Madonna do të bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, për t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jerry Seinfeld që të lancojë serialin e ri televiziv. Mbretëresha e muzikës pop do të shfaqet në serinë e re televizive të ...... Seinfeld, “The Marriage Ref”, e cila do të paraqesë një panel të përbërë nga të famshmit, të cilët do të vendosin për fituesin nga zënkat shtëpiake ndërmjet çifteve. Këngëtarja është caktuar të paraqitet në panel së bashku me Gervais, të cilët të hënën do të xhirojnë një episod në New York. Në serial, ku Seinfeld e ka edhe rolin e producentit, pritet të marrin pjesë edhe Alec Baldwin, Tina Fey dhe Eva Longoria Parker. Shfaqja e serive në SHBA do të fillojë nga 28 shkurti.
Shtuar më 14/02/2010, ora 19:27
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori