Ledri, i suksesshëm dhe besimtar i devotshëm
Këngëtari Ledri Vula, pjestari i grupit repist "Skillz", i cili është përfolur ditët e fundit për fejesen me Dafina Zeqirin, e që dikur flitej për lidhjen e tij me Tunën, nuk është vetëm një çun i pashëm e i suksesshëm, por ai ka cilësinë më të mirë njerëzore, beson në Zot.


Është një besimtar i përbetuar. Ledri është një ndër ata myslimanë që besojnë me zemër në Allah dhe betohen në Kuran.

Këtë gjë e kanë rrëfyer shpesh herë miqtë e tij në biseda, por akoma më të besueshëm e bëjnë edhe mesazhet me karakter fetar që ai ka dhënë kohët e fundit, transmeton Bluetooth.

Vetëm dy ditë më parë në profilin e tij në Facebook ai ka postuar një foto Kurani dhe fton të gjithë fansat e tij t’i bëjnë like kësaj faqeje.
Shtuar më 01/04/2012, ora 15:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori