Ledina Celo: Mendjen e kam në Shqiperi
Ledina Çelo
Me statusin e nenes se nje djali 1-vjecar, me se ne forme, mjaft seksi dhe me nje kersheri te madhe eshte mirepritur kengetarja Ledina Celo ne kete rikthim pas 3 vitesh ne skenen shqiptare. E ftuara speciale e nates se kaluar te spektaklit “X Factor Albania”, Celo prezantoi kengen e saj te fundit “Can you touch my baby”, e cila ka hyre ne klasifikimin gjerman tashme.

Pas performances se saj, ekskluzivisht per ne Ledina ka ndare disa emocione, ndersa na ka treguar se po pergatit dy kenge te reja shqip, te cilat mund te jene pjese edhe e ndonje festivali ne vend!

E intervistuar nga gazeta Koha Jone, Ledina Celo u shpreh se gjithmonë e ka mendjen te Shqiperia dhe nuk pretendon te qendroje gjate ne Gjermani.

" Shqiperine nuk e le kurre! Une gjithmone koken ketej e kam. Pavaresisht se une tashme ne Gjermani jam vendosur, pasi edhe martesen e kam bere atje, ku kam edhe familjen dhe djalin e vogel, une do te vij ne Shqiperi. Jam duke pergatitur dy kenge te reja me kompozitore shqiptare dhe padyshim shume shpejt do te jem prane publikut shqiptar me videoklip ndoshta, a pse jo edhe ne ndonje festival". /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2012, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori