Lady Gaga shokon sërish
Lady Gaga
Këngëtarja e njohur, Lady Gaga, ka deklaruar se ka dizajnuar parfumin, që do të ketë aromën e gjakut dhe spermës. Ylli, që arriti shpejt të shënohet në listën e të famshmeve skandaloze, duket se në mënyrën më të mirë ka zgjidhur çështjen e marketingut për albumin e ri.

Javën e kaluar qarkulloi lajmi se është fejuar, dhe tani ka folur për parfumin, daljen e të cilit e kishte paralajmëruar para katër muajve, transmetojnë mediet amerikane.

Nëse kësaj i shtojmë edhe veshjen nga mishi, me të cilin u paraqit në ndarjen e çmimeve, është logjike të mendojmë se çka do të pasojë pas kësaj?
Shtuar më 27/01/2011, ora 19:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori