Lady Gaga feston 25 vjetorin
Lady Gaga
Lady Gaga së bashku me 60 miqtë e saj më të ngushtë festoi dje ditëlindjen e saj. E veshur me një fustan të ngushtë të zi dhe me një shishe verë në dorë, ajo ka kënduar këngën e saj “Born This Way”, e shoqëruar nga banda Mariachi.

Ajo gjate gjithë natës ka performuar në skenë për miqtë e saj. Gjatë kohës që ajo zbriste nga skena takonte dhe përshëndeste të gjithë të pranishmit. Ishte një natë e mrekullueshme.
Shtuar më 29/03/2011, ora 09:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori