Kylie Minogue, i dua fëmijët, por jo tani
Këngëtarja Kylie Minogue e cila ka një lidhje dashurie me modelin spanjoll Andres Velencoso prej tre vjetësh, thotë për mediat rozë se ajo do të lindë fëmijë në momentin e duhur.

“E vetmja përgjigjie që kam është se nëse më ndodh do të jem e lumtur, është diçka e bukur. Do të pres dhe të do të shoh. Unë i dua shumë fëmijët dhe dua të kem familjen time. Andres është vërtetë shumë i mirë me fëmijët’, thotë Minogue.

“Unë e urrej shprehjen: Po kur keni ndërmend të bëni një fëmijë?. Por çuditërisht unë nuk e kam dëgjuar këtë pyetje nga nëna apo babai im. Ata asnjëherë nuk më kanë ushtruar presion tek asnjëri prej nesh”, rrëfen Minogue. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2011, ora 19:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori