Ky është viti i Jenifer Lopez
Është çmimi i tretë që ajo merr si femra e vitit dhe me plot gojën mund të themi se vitit 2011">2011 është vitit i Jenifer Lopezit. 42-vjeçarja nuk njeh kufi dhe duket se do të vazhdoi gjatë të jetë një nga më të dëshiruarat nga meshkujt.

Ajo u është përzgjidhet midis shumë artisteve të suksesshme si femra e vitit në “Women of the year awards 2011">2011”, një evenimet që zhvillohet çdo vit në New York. Shumë diva merrnin pjesë në këtë eveniment, ku dallojmë Jennifer Aniston, Donatella Versace, Jessica Alba, Emma Stone e shumë të tjera.

Ato janë quajtur femra kurajoze që me idetë dhe angazhimin e tyre në shoqëri kanë arritur të ndryshojnë botën. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori