Kutcher: Moore eshte gjenetikisht e cmendur
Albeu.com
Ashton Kutcher nuk shqetësohet për çështjen e të pasurit fëmijë me bashkëshorten e tij 47-vjeçare Demi Moore, e cila sipas tij eshtë gjenetikisht e çmendur. Çifti ende është i pasigurt nëse duhet të bëjë ...... edhe një fëmijë, kur dihet se Moore është në moshë, por fakti që vajzat e saj janë të rritura dhe të pavarura, i japin mundësi Kutcherit që të bëhet baba i një fëmije dhe për këtë ai nuk sheh pengesa. “Mendoj se bashkëshortja ime është gjenetikisht e çmendur…nuk shqetësohem aspak”, deklaroi Kutcher për emisionin Nightline.
Shtuar më 13/05/2010, ora 10:51
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori