Kryetari "sportiv" i Bashkisë së Tiranës
Performanca e kësaj radhe e kryetarit të bashkisë, Lulëzim Basha, është ndoshta më sportivja e tij që kemi parë deri më tani… I mbështetur në hekurat pranë universitetit të Tiranës, krejt i lirshëm, larg kostumit zyrtar, i veshur mjaft pranveror, me telefonin më vesh, ai të kujton as më shumë e as më pak, por pikërisht personazhet e të rinjve të bordurave…


Por në këtë rast vetëm ambientiuniversiteti, dhe veshja të bëjnë ta mendosh këtë krahasim, pasi pas pak çastesh kjo panoramë nuk ka qenë më aspak e qetë, pasi turma e njerëzve për festën e 22 shkurtit, ka mbërritur edhe në këtë hapësirë pranë podiumit të mitingut. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2012, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori