Klipi i ri i Gentës, ndryshe nga çfarë jemi mësuar
Genta Ismaili
Së shpejti, një nga këngëtaret më të famshme kosovare, Genta Ismajli do të lansojë klipin e saj të ri. Kjo gjë po ndodhë pas një pauze që ka bërë Genta duke mos u paraqitur në publik.

Sipas saj, mungesa në skenë dhe në spektaklet televizive ka të bëjë me angazhimet e saja në biznesin e familjar në Amerikë.

Megjithatë ajo do të rikthehet sërish në skenat tona, këtë radhë me një bashkëpunim të ri, i cili sipas saj , do të jetë ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim. Genta ka realizuar një këngë me një vajzë 7 vjeçar e cila është ritmike.
Shtuar më 01/04/2012, ora 22:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori