Kim Kardashian e përlotur: Nuk dua të martohem më
.Ata u ndanë pas 72 ditësh martesë dhe të gjithë e dinin se ajo dashuri nuk do të zgjaste më.

Por mbrëmë Kim Kardashian pranoi se martesa e saj me Kris Humphries nuk ishte funksionale.

Kim ka shpërthyer në lot gjatë shfaqjes dhe i tha të motrës “nuk dua të martohem më”. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2012, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori