Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Kërcënohet Selena Gomez
E dashura e Justin bieber ka marrë kërcënime me vdekje, pasi ajo ishte fotografuar me këngëtarin kanadez në Hawai.

Aktorja Selena Gomez, 18 vjeçare, është bërë viktimë e një fushate xhelozie dhe urrejtjeje nga fansat e Bieber-it. Kanë qënë të shumta kërcënimet në Twitter dhe në Facebook.

Gomez u përball me zemërimin e fansave të Bieber, që në kohën kur ajo dhe këngëtari bënë publike romancën e tyre, por pas publikimit të fotove për pushimet e tyre në Hawai, zemërimi ka kaluar në ekstrem./albeu.com/
Shtuar më 30/05/2011, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori