Kate Midellton nuk e ka më unazën e Princeshë Dianës?
Kate Midellton gjatë vizitës në një spital për luftimin e sëmundjes së kancerit në Londër pasi ka hyrë me unazën që më parë e mbante Princeshë Diana është larguar prej andej pa atë në gisht.

Zhdukja misterioze e unazës ende nuk është bërë e qartë por revista People citon burime të cilët thonë se Kate e ka hedhur unazën dhe e ka future në çantë për arsye higjienike. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2011, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori