Kardashian, pa make-up shkon në palestër
E habitshme! Kim Kardashian del nga shtëpia “ujë dhe sapun”, si asnjëherë tjetër. E hipur në makinën e saj Ferrari, ajo është drejtuar herët në mëngjes në palestër, pa make up në fytyrë dhe kjo ka bërë që paparacët ta ndjekin nga pas.

E në fakt nuk ndodh shpesh ta shohim kështu: me tipare të qarta të fytyrës, e sapo zgjuar nga gjumi. Kur ka vënë re paparacët ajo ka qëndruar për pak në makinë, por nuk ka mundur dot të bëjë asnjë rregullim dhe ka hyrë me shpejtësi në palestër.
Shtuar më 01/02/2012, ora 21:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori