Kardashian: Ndoqa intuitën
Kardashian
Super modelja, Kim Kardashian ka folur për mediat për herë të parë pas divorcit me basketbollistin e NBA Humphries dhe rrëfen arsyet që e shtyn të merrte këtë vendim të habitshëm për publikun dhe të duhurin për atë vetë.

Kardashian e konfirmoi ndarjen nga Humphries të hënën pas vetëm 72 ditëve martesë, ndërsa thotë se intuita i ka thënë se ishte gjëja e duhur për ta bërë.

“Unë mendoj se kur jeni në gjendje ta dëgjoni intuitën nga thellësia e zemrës dhe të ndiqni zemrën, atëherë pse të mos e bëni gjënë që ju duket më e drejtë”, tha Kim, taporton "Telegraf". /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 19:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori