Kënga e re e Celine Dionit
Albeu.com
Albumi me titull "Taking Changes" është albumi i katërt i Celine Dionit në gjuhën angleze, i cili do të dalë në shitje më 7 nëntor, madje së pari në Japoni.Megjithatë, kritikët menjëherë e sulmuan imazhin e ri të këngëtares dhe spotin e saj, ndërsa më së tepërmi janë komentuar veshja e këngëtares, grimi i tepruar dhe flokët artificialë.
Shtuar më 25/10/2007, ora 20:16
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori