Justin Bieber është homoseksual?
Justin Bieber
Në një kohë kur ai po akuzohet nga një 20-vjeçare se ka fëmijë me atë, Justin Bieber i ka befasuar të gjithë. Gjatë qëndrimit në Irlandën e Veriut ku u ndanë çmimet MTV për Evropën, ai është parë të argëtohet në një klub homoseksualësh.

Justin ka arritur të përshëndetet me mijëra adhurues të tij, të cilët kishin shkuar në këtë klub”, raportojnë mediat ndërkombëtare.

Bieber edhe pse kishte dhe të dashurën në Belfast, Selena Gomes, e cila prezantoi ceremoninë e ndarjes së çmimeve duket se ka preferuar të kënaqet me seksin e njëjtë. /albeu.com/.
Shtuar më 09/11/2011, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori