Jolie: Salt, roli me i shemtuar i imi
Albeu.com
Angelina Jolie ka thënë se ajo duhet të heqë dorë nga bukuria në filmin e ri “Salt”, pasi sipas saj ky është një rol i vështirë. Bukuroshja 35-vjeçare ka pranuar se roli i saj si agjente e CIA-s është një nga ...... rolet më I shëmtuar që ka pasur ndonjëherë. Në filmin “Salt” ajo e luan rolin që është dashur ta luajë një mashkull, pasi në momentin e fundit u ndryshua skenari dhe tani Jolie do ta luajë rolin e Evelin Salt.
Shtuar më 11/07/2010, ora 11:26
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori