Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Jolie: Nuk do te adoptoj femije nga Haiti
Albeu.com
Angelina Jolie ka hedhur poshtë spekulimet se ajo kishte udhëtuar në Haiti për të adoptuar një fëmijë jetim. Jolie dhe partneri i saj Brad Pitt kanë tre fëmijë biologjik, dhe tre fëmijë të adoptuar, Maddox, nga Kamboxhia; Zahara, nga Etiopia dhe Pax nga Vietnami.
“Jam gjithmonë e hapur me fëmijët rreth e qark botës. Ne jemi një familje e tillë; Brad dhe unë flasim për ta. Por nuk jemi të fokusuar aty gjithë kohën. Nuk jemi këtu për atë gjë. Jemi këtu të shohim se si mund t’i ndihmojmë fëmijët e këtij vendi dhe t’i shohim nevojat që ata kanë”, ka thënë Jolie për CNN.
Shtuar më 14/02/2010, ora 03:09
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori