Jolie i frikësohet plakjes, futet në briskun e kirurgut
Angelina Jolie
Angelina Jolie ka filluar të vuajë për shkak të kalimit të moshës dhe dëshiron të duket sa më e re. Për këtë arsye, aktorja e bukur ka vendosur t'u nënshtrohet një varg procedurave të rrezikshme plastike, në mënyrë që sërish të duket e freskët dhe e re. “Është bindur se po e humb pamjen e saj të bukur.

Ka vendosur të shkojë në operacione dhe atë sa më shpejt që të jetë e mundur. Mendon se ky është prioriteti numër 1. E di saktësisht se çfarë dëshiron”, ka deklaruar një mike e saj.

Ajo dëshiron të bëjë tërheqjen e lëkurës së fytyrës si dhe të rrafshojë rrudhat në qafë, por edhe intervenime tjera.
Shtuar më 04/03/2011, ora 14:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori