Jolie, e lumtur për binjakët
Albeu.com
Aktorja bukuroshe e Hollywoodit, e cila kohëve të fundit është angazhuar në rolet e saj për filmat “Changeling”, dhe “Kung Fu Panda”, ka thënë për media se ndihet e lumtur që së shpejti do të lindë edhe dy binjakët e saj.

“Jam një grua me fat. Shumicën e nënave nuk i lejojnë të pushojnë shumë gjatë vitit. Por, unë do të kem më shumë kohë dhe do të kujdesem më gjithë qenien time për fëmijët e mi”, ka thënë Jolie.

Ajo po ashtu ka lavdëruar burrin e saj Brad Pitt i cili gjatë tërë shtatzënisë po i qëndron afër.
Shtuar më 27/05/2008, ora 23:49
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori