Johnny Deep i dehur në tapetin e kuq!
Pasi është filmuar në Hollywood pas një nate aktorësh, kapiteni Jack Sparrow ka bërë një tjetër figurë të keqe. Këtë herë ai është ndodhur në tapetin e kuq.

Përballë fotografëve dhe fansave të tij të cilët prisnin për autografe, aktori u shfaq i pasigurtë dhe i mbëtetur tek truproja e tij. Ndoshta sepse kishte pira pak si tepër para premierës së filmit të tij të fundit “The Rum Diary”. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori