Jennifer Lopez është shtatzënë?!
Albeu.com
Edhe pse me muaj flitet se është shtatzënë, Jennifer Lopez kurrë nuk i ka komentuar këto thashetheme.Këngëtarja e bukur, disenjatorja dhe aktorja vendosi t'ua dëshmojë të gjithëve se thashethemet për shtatzëni janë vetëm fjalë, dhe atë nëpërmjet fotografive në dy revista "Giant" dhe Allure", sepse fotografia flet më shumë se një mijë fjalë!
Shtuar më 25/10/2007, ora 21:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori