Ingrid Gjoni me kenge te re
Albeu.com
Është titulli i këngës së re me të cilën Ingrid Gjoni prezantohet këtë verë. Kënga është transmetuar në televizionet shqiptare me një klip tejet interesant. Ingridi vjen me një stil, dhe pamje ndryshe në secilën prej 4 skenave të videoklipit.Look-un e saj ja ka besuar stilistes Rezarta Skifteri dhe artistes së make-up-it, njëkohësisht stiliste e flokëve në këtë klip, Frida.
Veç koncerteve të shumta verore, është duke xhiruar edhe një klip të dytë, i cili siguron se do të jetë shumë fantastik, transmeton Ballkanweb.
Shtuar më 20/07/2010, ora 12:52
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori