Iker-Sara blejnë shtëpi në lagjen e Ronaldos dhe Mourinho
Urbanizimi ekskluziv madrilen i “La Finca”-s, vend ku gjenden një sërë rezidencash luksoze të Spanjës, është edhe vendi i përzgjedhur nga Iker Casillas dhe Sara Karbonero për çerdhen e tyre të dashurisë.

1.8 milionë euro është shifra e paguar nga portieri i Realit të Madridit dhe gazetares spanjolle për shtëpinë e tyre të re.

Mes fqinjëve të rinj, Casillas dhe Karbonero do të kenë një sërë njerëzish të njohur, të famshëm po aq sa ata, si Cristiano Ronaldo, Benzema dhe Jose Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2012, ora 18:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori