Hopkins, kundërshtari i James Bond
Anthony Hopkins
Filmat më të mirë të James Bond kanë gjithmonë një personazh negativ të mrekullueshëm. Daniel Craig, në filmin e tij të tretë si agjenti 007, mund të ketë përballë Sir Anthony Hopkins.

Një burim tha për "The Sun": “Problemi i vetëm është numri i filmave për të cilët do të firmosë Hopkins. Ka mundësi që producentët të kërkojnë që personazhi negativ i radhës të jetë për disa projekte.”

Me Daniel Craig dhe Sir Anthoni Hopkins, ky mund të jetë një nga kastet më të mirë në historinë e James Bond. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2011, ora 15:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori