Hana Cakuli kësaj radhe “vetë e 2-ta”
Këngëtarja shqiptare nga Mali i zi, e cila kohëve të fundit është shfaqur edhe si moderatore, ka njoftuar se së shpejti do të fillojë realizimin e një kënge të re, mirëpo jo vetëm!

Në profilin e saj në rrjetin social ‘Facebook’, Cakuli ka zbuluar datat dhe protagonistin e duetit të saj.

“Mezi spres për 3 dhe 4 mars, xhirimet për videoklipin tim të ri – duet me Kushtrim Hoxhën”, ka shkruar në ‘FacebookHana.
Shtuar më 22/02/2012, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori